Anunț - În atenția producătorilor locali

15 October 2019
Primăria Comunei Groși și Consiliul Local Groși vă invită să vă expuneți produsele, în vederea vânzării la Târgul de produse locale, care va avea loc, începând cu ora 14,00, în data de 26 octombrie 2019 (de Sf. Dumitru), în cadrul evenimentului „Sărbătoarea toamnei la Groși”, eveniment organizat cu sprijinul financiar al Consiliului Județean Maramureș.
Manifestarea se va desfășura pe pășunea de la intrarea în localitatea Groși, unde vor fi montate mese speciale destinate expunerii și vânzării produselor de orice fel (alimentare: legume, fructe, suc, must, vin și nealimentare: sculpturi, obiecte de îmbrăcăminte tradiționale, produse cosmetice, accesorii), obținute în gospodării și ateliere de pe teritoriul comunei.

Conducerea Primăriei Comunei Groși